Ukrainian Music 27.12.2008 в 10:21


«Саме добро робить нас людьми...»


Перший великий благодійний концерт «С.К.А.Й.» у Тернополі відбувся завдяки фронтмену гурту Олегу Собчуку, який не просто поєднав зусилля багатьох тернопільських організацій, власних друзів та колег, але й взяв на себе багато організаційних моментів цього заходу.

Справжнім сюрпризом цього концерту став виступ «Братів Карамазових». Як виявилося, легендарні рокери радо відгукнулися на запрошення Олега та приїхали до Тернополя для того, щоб підтримати доброчинну акцію «С.К.А.Й.». Концерт, що проходив під гаслом «Саме добро робить нас людьми», зібрав кошти на подарунки для дітей-сиріт з дитячих будинків Тернополя та Тернопільської області до Дня Святого Миколая.

У День боротьби з ВІЛ/СНІД фронтмен «С.К.А.Й.» Олег Собчук взяв участь у прес-конференції, присвяченій темі боротьби з хворобою, та вшанував пам'ять загиблих від СНІДу біля меморіалу «Червона стрічка».

11 грудня в одному із столичних клубів відбулася чергова вечірка благодійного проекту «КРАЩІ ЛЮДИ», ініційованого радіостанцією «ДжемFM», за участю гуртів «CoMaha» та «С.К.А.Й.». Гурт «С.К.А.Й.» представив програму, яка переважно складалась з пісень альбому «Планета С.К.А.Й.», але, звичайно ж, гурт не позбавив присутніх задоволення почути старі відомі композиції з першого альбому. Багато хто відмітив, що гурт якісно подорослішав та перетворився на зрілу «бездоганно зіграну» команду.

Не обійшлося без музичних сюрпризів. Хітом вечора стала пісня «Поцілунок» легендарного гурту «Мертвий Півень» у виконані «С.К.А.Й.»: осучаснена версія відомого «Поцілунку» декому здалася навіть вдалішою за оригінал. Колоритним завершальним акордом виступу стало виконання Олегом Собчуком гуцульської пісні «Ружа» дуетом з вокалісткою гурту CoMaha – Марією Хмельовою. Олег Собчук: "Цей концерт є дуже особливим для мене: тут панує по-справжньому дружня атмосфера, яку не знайдеш на звичайних "світських" заходах. Це дарує надію, що в Україні можливо відтворити рокерську клубну тусовку".

До речі!

Тих, хто вирішив провести Новий Рік в Карпатах, чекає сюрприз: 1 січня гурт С.К.А.Й. виступатиме в Яремчі! Враховуючи любов Олега Собчука до цих країв та фольклорних мотивів, цей концерт буде сповнений національного колориту та чарівного святкового настрою на всі 100%! 

Фото: www.skay.com.ua


Рекомендовать запись
Оцените пост: