Ukrainian Music 29.12.2008 в 17:48


«Скрябін» просто не міг далі мовчати!


В період, коли ефіри заповнюються новорічно-святковими піснями, Скрябін пішов на нестандартний хід і презентував свою хоч і зимову, але гостро-соціальну пісню Тепла Зима. Кузьма Скрябін визнає, що це зовсім не шоубізнесовий підхід, але відзначає, що зважаючи на все, що твориться в нашій країні, далі він мовчати просто не міг.

«Та пісня – то є просто констатація факту. Просто такий крик! Навіть не про допомогу чи про революцію, мовляв давайте встанемо і «їх на вила візьмемо». Ні. Я констатую факт і просто хочу добитися до людей, щоб вони прослухали і зрозуміли, що та вся біда через нас самих, бо ми їм даємо те робити», - пояснює Кузьма свою позицію. Під словом «вони» він має на увазі всіх можновладців, незалежно від політичної орієнтації, і чітко на це вказав у тексті пісні Тепла Зима.

Але, не дивлячись на те, що це пісня-позиція, а не пісня-заклик, музикант думає, що її боятимуться ставити в ефір: «Я переконаний, що люди будуть боятися ставити ту пісню в ефір. Вони будуть боятися, бо наш народ налаштований так, щоб потриндіти в кулуарах, а коли треба зробити якісь чіткі і явні речі, то вони натягнуть шапку на очі, так щоб ніхто не бачив, і думають: «Та, може сусід піде, отримає по голові, а я посиджу, подивлюся, що з того буде». Кузьма вирішив-таки не сидіти і сказати своє слово, тим більше, що він має змогу «крикнути» голосніше, ніж інші. І «крик» цей він обгорнув музикою, яка нагадує звучання 80-х років.


«Я хотів такого саунду, щоб він нагадав комфортні для всіх 80-ті роки. От я не знаю, чим вони були комфортні, але вони були комфортні для всіх. Чи то вже в повітрі витав кінець «совка», і всі чекали, що скоро щось поміняється і буде класно… але я такого комфорту внутрішнього і зовнішнього не пам’ятаю ні за який період свого життя», - зізнається він.

Комфортним Скрябін збирається зробити і доступ до пісні. Він не стане її ховати на альбомі, який ще невідомо коли вийде, а відразу після радіопрезентації виставить на своєму сайті і закине в Інтернет, де Тепла Зима буде вільно поширюватися, щоб стати, за словами свого автора, своєрідним «вірусом».

Джерело: ФДР

Що ви з цього приводу думаєте?Рекомендовать запись
Оцените пост:

Рекомендовал эту запись

Крута штука!!!!!слухати ВСІМ!!!!

  • (0/0)