Ukrainian Music 19.05.2008 в 18:25


Руслана розгубилася - кого підтримувати на Євробаченні?


На ”Євробаченні 2008” Руслана підтримає не тільки Кароліну, але і яскравий дует з Азербайджану.

Напередодні півфіналу «Євробачення» жителі Бєлграда, а також учасники пісенного конкурсу, які вже встигли прибути до столиці Сербії, стали свідками оригінального шоу «Легенди і сенсації Євробачення» з цілком відповідним назві складом учасників. Крім Руслани, на відкриту сцену біля стін стародавньої фортеці Калемегдан піднялися: найближчий сусід України за результатами голосування ”Євробачення 2004”, серб Желько Йоксимовіч, Марія Шеріфовіч, яка принесла перемогу Сербії в 2007, а також сенсаційна «діва» Дана Інтернешенл, що прославила Ізраїль на конкурсі 10 років тому. Роль головного відкриття вечора виконали представники найсхіднішої країни, дебютанти ”Євробачення 2008” – яскравий і неординарний дует з Азербайджану – Ельнур і Самір. Розрахунок організаторів: відкрита подія, перевірені зірки плюс учасники цього року, очевидно, виявився правильним. Просторі схили головної сербської цитаделі чи не вперше приймали таку кількість гостей (20 тисяч).

В той час, як велика сцена раз за разом спалахувала вогнями прибулих зірок і легенд конкурсу, за кулісами також розгорялися неабиякі пристрасті. Серед неофіційних гостей були помічені: Філіп Кіркоров, учасники ”Євробачення” з Білорусії, Грузії, Ізраїлю, Нідерландів, Ісландії, Словенії, Боснії та інші.

Руслана живцем виконала свою нову програму. У півгодинний сет окрім ударних хітів ”Wild Energy”, ”Moon of Dreams” та інших, увійшли пісні «Вогонь чи лiд», ”Dancing in the sky”, ”Heaven never makes us fall”. Досвід прем’єрних виступів в Європі, мабуть, дає про себе знати. Шоу стає все більш ”відшліфованим”, набуває нових «фішок». Українська Амазонка була чарівна, як завжди, багато спілкувалася з публікою, змінювала костюми і образи із запаморочливою швидкістю. Тріумфальна «Wild Dances» в кінці шоу була охоче підхоплена багатотисячною аудиторією мешканців і гостей Бєлграда, а також акредитованих фанів, преси та учасників ”Євробачення”.

Пам’яті молодого македонського співака Тоше Проескі, її друга по ”Євробаченню 2004”, трагічно загиблого минулого року, Руслана виконала ліричну баладу ”Tears Drop over the Mountains” в світлі тисяч вогнів ліхтариків і мобільних телефонів публіки.

Молодий дует з Баку, хоча і запізнився на свій вихід, посилаючись на пробки, був виправданий своїм неймовірно енергійним виступом, що запам’ятовується. Ангел і Демон у виконанні Ельнура і Саміра почали пісню в оперній манері, перейшли на унікальну азербайджанську етнічну манеру мугам і закінчили злагодженим поп-вокалом в кращих традиціях хітів ”Євробачення”. Попри достатньо сміливу форму і манеру, шоу азербайджанців виглядало і сприймалося вдивовижу органічно і стильно.

«Я дуже рада знову опинитися у Бєлграді, де мене завжди тепло приймали! – говорить Руслана. – Проте цей візит дуже особливий, адже цього року саме в Сербії проводиться «Євробачення». Це заслужений успіх. З хлопцями з Азербайджану, учасниками цього року, я знайома ще з осені, коли моє агентство брало участь в підготовці національного фіналу в Баку. Я бажаю успіху Ельнуру і Саміру на конкурсі і обов’язково їх підтримуватиму. І, звичайно ж, триматиму кулачки за Ані Лорак! Вона – моя подруга і просто дуже талановита співачка…»Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 2

ну і нормально що підтримує не тіьльки одного кандидата)

згоден